Jak vybrat brýle

Výběr dioptrických brýlí přes internet je vlastně stejně snadný, jako výběr jiného zboží. Vlastníte-li již jiné brýle, které Vám vyhovují, bude Váš výběr o to snazší.

U každé obruby naleznete její rozměry, barvu a popis. Fotografie se maximálně snaží zachytit její skutečné barvy, aby na denním světle nevypadala obruba odlišně. Drobná odchylka v barvách je přesto možná.

Všechny obruby z naší nabídky doporučujeme vyzkoušet v naší speciální aplikaci Virtuální zrcadlo. Do aplikace stačí vložit čelní fotografii Vaší tváře, nastavit PD hodnotu a obruby budou na Vaši tvář přikládány v odpovídající velikosti. Výsledkem bude, že sami sebe uvidíte jako v zrcadle a brýle si tudíž nemusíte již jinak vyzkoušet. Ověřte si to sami a přejděte do virtuálního zrcadla.

Pokud se rozhodnete vybrat si k brýlím i pouzdro, širokou nabídku naleznete v sekci příslušenství. Ovšem pozor, ne všechny obruby je možné vložit do každého pouzdra, proto je důležité zkontrolovat si rozměry Vámi vybraného pouzdra a obrub, jež jste si zvolili.

Kromě výběru obruby dle rozměrů, zejména pokud vybíráte své první brýle, zde naleznete množství typů, které Váš výběr usnadní.

Podle tvaru obličeje – zde

Podle typu tváře – barva obrub -zde

Čísla na vnitřní straně obruby – rozměry – zde

Brýle dle velikosti dioptrií – zde

Brýle dle druhu brýlových čoček – zde

Jak číst lékařský poukaz/předpis – zde

Vzdálenost zornic (PD hodnota) – zde

 

Proč brýle od nás...

  • Dioptrické brýle, obroučky, více než 400 modelů obrub, vše skladem
  • Odborné poradenství optometristy
  • Kvalitní obroučky za nejnižší ceny
  • Brýlové čočky (skla) čiré, samozabarvovací, sluneční
  • Zkuste si brýle jako naživo v naší aplikaci Virtuální zrcadlo
  • On-line platby samozřejmostí
  • Jistota zavedené společnosti
 


 
Líbíme se Vám? Dejte like! pinterest google+