Ostatní

Kde máte kamenný obchod?

Kamenný obchod nemáme, jsme výhradně internetovým obchodem. Díky tomu, že nemáme kamennou provozovnu, můžeme Vám zajistit a nabídnout nízké ceny se zárukou kvality a odbornosti. Neplatíme totiž žádné vysoké náklady na nájemné, vybavení a personál, které standardně v ceně brýlí z kamenných optik zaplatíte. Brýle si můžete pohodlně vyzkoušet ve Virtuálním zrcadle, naší speciální aplikaci, která sjednotí měřítko Vaší vložené čelní fotografie s měřítkem obruby a dá Vám tak velmi reálný pohled, jak Vám bude obruba sedět a také slušet. Uvidíte sami sebe s obrubou jako v zrcadle.

Jsou dioptrické brýle daňově uznatelný náklad?

S brýlemi jako daňově uznatelným nákladem je to komplikované. Z aktuálně platné legislativy lze vyčíst následující: Zákon ukládá, že aby brýle byly uznány daňovým nákladem, musí to být brýle ochranné nebo sloužící výhradně pro výkon činnosti, která je vykonávána pro zajištění a udržení příjmů a musí toto být OSVČ či firma schopna také prokázat.

Jinak řečeno (pouze jen náš výklad a jak to vykládají také odborníci na internetu) – pokud brýle nosíte pouze v práci při výkonu činnosti, tak fakturu za ně můžete (nebo Vaše účetní) bez problémů zahrnout do daňově uznatelných nákladů. Ovšem pokud tyto brýle nosíte i doma a ve volném čase, tak už do daňových nákladů fakturu dát nelze. Řešením je opravdu mít dvoje brýle. Jedny, které jsou používány při práci a druhé na ostatní čas.

 

Proč brýle od nás...

  • Dioptrické brýle, obroučky, více než 400 modelů obrub, vše skladem
  • Odborné poradenství optometristy
  • Kvalitní obroučky za nejnižší ceny
  • Brýlové čočky (skla) čiré, samozabarvovací, sluneční
  • Zkuste si brýle jako naživo v naší aplikaci Virtuální zrcadlo
  • On-line platby samozřejmostí
  • Jistota zavedené společnosti
 


 
Líbíme se Vám? Dejte like! pinterest google+