Platební metody

Nabízíme následující typy plateb:

dobírka: Platba při doručení zboží kurýrní službou PPL něbo Českou poštou na fakturační nebo doručovací adresu uvedenou v objednávce.

bankovní převod: Při využití této možnosti je zboží uvolněno k expedici (příslušenství, samostatná obruba) či ke zpracování (brýle) jakmile bude celá částka připsána na náš účet. K zaplacení využijte prosím údaje uvedené na potvrzení objednávky, které Vám bylo zasláno bezprostředně po dokončení objednávky na Vámi uvedený e-mail. Na vyžádání vystavíme a zašleme zálohovou fakturu, na jejímž základě lze taktéž platbu provést.

hotovost: Pro osobní odběry je určena hotovostní úhrada. Osobní odběr je možný pouze po vyzvání operátorem zákaznického servisu – telefonicky, e-mailem nebo zprávou sms. Při osobním odběru lze úhradu na místě provést i kartou. Prosíme, pokud je to možné, o přesný obnos hotovosti.

online bankovní platby realizované přes PayU: On-line platba výhradně pro majitele níže uvedených platebních karet nebo účtu u vybraných bank. V případě bezchybného průběhu platby je částka ihned připsána na účet provozovatele e-shopu vyhodne-bryle.cz (ONIO s.r.o.) vedeného u PayU a objednávka je ihned po tomto připsání vyřizována. Zboží je expedováno nebo uvolněno ke zpracování po připsání platby na náš účet u PayU (řádově hodiny od platby).

Podporované karty: VISA, VISA Electron, Maestro a MasterCard.

Podporované banky: Komerční Banka (Mojeplatba), GE Money Bank, mBank(mPeníze), eKonto (Raiffeisenbank), Fio banka, Sberbank.
PayU
mastercard logo Visa logo
SSL logo
pci dss logo

Ceník plateb

Typ platby Cena [Kč]
Dobírka 0,–
Bankovní převod 0,–
Hotovost/kartou osobně 0,–
On-line platby 0,–
 

Proč brýle od nás...

  • Dioptrické brýle, obroučky, více než 400 modelů obrub, vše skladem
  • Odborné poradenství optometristy
  • Kvalitní obroučky za nejnižší ceny
  • Brýlové čočky (skla) čiré, samozabarvovací, sluneční
  • Zkuste si brýle jako naživo v naší aplikaci Virtuální zrcadlo
  • On-line platby samozřejmostí
  • Jistota zavedené společnosti
 


 
Líbíme se Vám? Dejte like! pinterest google+